Сайт vocar24.com.ua надає послуги з придбання нових та вживаних автозапчастин з Польщі. Для наших клієнтів ми здійснюємо підбір, замовлення та доставку запчастин з Польщі. Необхідний товар підбирається на найбільшому польськомовному інтернет-аукціоні Польщі allegro.pl.


Ми беремо на себе усі необхідні функції з придбання автозапчастин: починаючи з домовленості з продавцями у Польщі та закінчуючи доставкою товару до вашого дому.


На сайті vocar24.com.ua ви знайдете продубльовані з польського allegro.pl лоти із зазначенням їх ціни, оригінальної назви польської мовою, фото, часу до закінчення торгів та стану товару (новий чи б/у). Також кожен лот містить прикріплене посилання на оригінальне оголошення на польському сайті allegro.pl, за яким користувач може перевірити достовірність поданої пропозиції та переглянути більшу кількість фото.


Усі лоти відсортовані за категоріями товарів, починаючи із рубрик «Аксесуари», «Тюнінг» та закінчуючи рубриками «Інтер’єр», «Ретро» та «Інше». Знайти необхідний товар на сайті можна, ввівши назву, марку запчастини або її каталожний номер. Також пошук можна здійснювати за категорією, станом товару, терміном закінчення торгів та ціні.


Умови гарантії на придбаний вами товар надаються безпосередньо польським продавцем та вказані на сайті allegro.pl, додаткових гарантій на товар наш сайт не надає. Тому наголошуємо на важливості уважного прочитання характеристик товару при замовленні. За помилково замовлений товар відповідальність несе покупець.


Наші контакти:
067-662-90-05
099-261-27-53
063-447-16-36
ICQ: 670395402
e-mail: vocar24@mail.ua